Napisali o nas

W tej zakładce zapoznacie się Państwo z wszystkimi wzmiankami o naszym Szpitalu, pojawiającymi się w lokalnych i krajowych mediach.

Współpraca z Caritasem

Napisali o nas

8 lut 2019

Gliwice-tu zaczyna sie moja przyszłość

Szpital wielospecjalistyczny nie tylko systematycznie podnosi komfort pacjentów i pacjentek, ale też inwestuje w remonty oraz sprzęt. Od 2015 roku przeznaczył na te cele prawie 3 mln zł.– Nowe hasło jest optymistycznym spojrzeniem na narodziny w dobrym szpitalu, w wyróżniającym się w Polsce mieście, jakim są Gliwice – mówi dr Beata Sadownik, prezes Szpitala Wielospecjalistycznego w Gliwicach.

Czytaj dalej >>
11 maj 2016

Wszystko, co trzeba wiedzieć o porodzie i opiece nad noworodkiem

W dniu 11.05.2016 ukazała się w Nowinach Gliwickich relacja z dnia otwartego Szkoły Rodzenia i Sali Porodowej zatytułowana "Wszystko, co trzeba wiedzieć o porodzie i opiece nad noworodkiem", zapraszamy do zapoznania się z materiałem:)

Czytaj dalej >>
20 kwi 2016

MONAKO czuwa nad porodami

Na system składa się sześć stanowisk komputerowych zainstalowanych na Oddziale Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży. Działa od kwietnia, choć lekarze testowali go juz wcześniej.

Czytaj cały artykuł 

28 kwi 2016

MONAKO pomoże

Oddział Ginekologii, Położnictwa i Patologii Ciąży tutejszego szpitala wzbogacił się o scentralizowany system monitorowania i nadzoru okołoporodowego MONAKO.

Czytaj cały artykuł

Czytaj dalej >>
18 cze 2015

Położnictwo przyjazne matce i dziecku

Źródło: www.nowiny-gliwice.pl
„Troszczy my się o Ciebie i Twoich bliskich – to misja Szpitala Wielospecjalistyczne go w Gliwicach. Dzięki wysoko wykwalifikowanej (ale
i sympatycznej!) kadrze z tej placówki nasze miasto wreszcie może być dumne z położnictwa. Mirela Witek, mama półrocznej Aleksandry,
mieszka w rybniku. Jednak rodzić przyjechała do Gliwic.... Czytaj cały artykuł (PDF)

4 mar 2015

LARYNGOLOGIA na europejską miarę

Źródło: www.nowiny-gliwice.pl
Od drobnych zabiegów po precyzyjne operacje laryngologiczne, prowadzone przez specjalistów z doświadczeniem. Oddział Laryngologii gliwickiego Szpitala Wielospecjalistycznego budował swoją pozycję... Czytaj cały artykuł (PDF)

4 lut 2015

Oko na szpital

Źródło: www.nowiny-gliwice.pl
Usuwanie zaćmy, drobne zabiegi plastyczne i chirurgiczne, nowoczesny sprzęt i najważniejsze: pozytywne notowania u pacjentów... Czytaj cały artykuł (PDF)